OSIĄGNIĘCIA W OLIMPIADACH I KONKURSACH
Z EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA
Rok szkolny 2020/2021
I miejsce w I Turnieju „Pierwsza Pomoc – uczniowie uczą się ratować życie”
Wiktora Gontarek, Małgorzata Krawczyk,
Magdalena Wojenko – klasa 1a
Rok szkolny 2017/2018
XXVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
Etap rejonowy – I miejsce drużyna:
Aleksandra Olejniczak – 2a – kapitan
Anna Szczęsna – 2a
Martyna Wojtczak – 2c
Kacper Dudek – 1c
Michał Golis – 1b
II miejsce drużyna:
Filip Tokarski – 1b
Michalina Gładys – 2a
Julia Miziołek – 1a
Wiktor Gawroński – 1b
Kamil Płuska – 1b
III miejsce w etapie okręgowym:
Aleksandra Olejniczak – 2a – kapitan
Anna Szczęsna – 2a
Martyna Wojtczak – 2c
Wiktor Gawroński – 1b
Michał Golis – 1b
Rok szkolny 2016/2017
XXV Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie i IV miejsce w województwie
zajęła szkolna drużyna ratownicza w składzie:
Adam Pokora – 3a – kapitan
Paulina Stasiak – 2a
Katarzyna Zielińska – 3a
Hubert Siejka – 3a
Dominik Jóźwicki – 3a
(w etapie woj. zastąpiła go Aleksandra Kowalska)
w etapie rejonowym drużyna:
Gabriela Grzejszczak – 2b – kapitan
Kacper Bartosiewicz – 3a
Aleksandra Olejniczak – 1a
Anna Szczęsna – 1a
Martyna Wojtczak – 1c
Rok szkolny 2015/2016
XXIV Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie i III miejsce w województwie
zajęła szkolna drużyna ratownicza w składzie:
Patrycja Wolankiewicz – 3b – kapitan
Paulina Stasiak – 2a
Aleksandra Charążka – 3a
Dominik Jóźwicki – 2a
Hubert Siejka – 2a
I miejsce w powiecie, II miejsce w etapie rejonowym zajęła drużyna
w składzie:
Adam Pokora – 2a – kapitan
Katarzyna Zielińska – 2a
Aleksandra Kowalska – 2a
Szymon Graczyk – 2a
Kacper Bartosiewicz – 2a
Powiatowy Konkurs „Zapobiegajmy pożarom”
Wioleta Siekiera – 1a – II miejsce w powiecie
Ewelina Hetmanowska – 1b – wyróżnienie w powiecie
Rok szkolny 2014/2015
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
Maria Ploch – 2a – IV miejsce w etapie rejonowym
XXIII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie i III miejsce w województwie
zajęła szkolna drużyna ratownicza w składzie:
Patrycja Wolankiewicz – 2b – kapitan
Paulina Stasiak – 1a
Aleksandra Charążka – 2a
Patryk Kwasek – 2b
Hubert Siejka – 1a
Rok szkolny 2013/2014
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”
Anna Markowska – 1b – III miejsce w powiecie
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
Małgorzata Rutkowska – 3a – III miejsce w powiecie
XXII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
II miejsce w powiecie zajęła szkolne drużyna ratownicza w składzie:
Aleksandra Borcuch – 1b – kapitan
Patrycja Wolankiewicz – 1b
Patryk Kwasek – 1d
Aleksandra Charążka – 1a
Katarzyna Pryk – 1a
Dominik Cichal – 2b
III miejsce w powiecie zajęła szkolne drużyna ratownicza w składzie:
Patrycja Klimczak – 3d – kapitan
Aleksander Rześny – 3a
Patryk Szkop – 3a
Wiktoria Kolec – 1b
Michalina Grzegory – 1b
Rok szkolny 2012/2013
XXI Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie i II miejsce w etapie wojewódzkim
zajęła szkolna drużyna ratownicza w składzie:
Łukasz Wójcik – 3b – kapitan
Kinga Pachowska – 3c
Jarosław Golis – 3c
Patrycja Klimczak – 2d
Aleksander Rześny– 2a
II miejsce w powiecie, III miejsce w rejonie zajęła szkolna drużyna
ratownicza w składzie: Magdalena Bąba – 2b – kapitan
Karolina Czapnik – 2b
Anna Kaba – 2b
Marcelina Kłosińska – 2b
Anna Śliwińska – 3c
Rok szkolny 2011/2012
XX Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie i III miejsce w województwie
zajęła szkolna drużyna ratownicza w składzie:
Mateusz Marzec – 2b
Łukasz Wójcik – 2b
Kinga Pachowska – 2c
Anna Śliwińska – 2c
Agata Miazek – 2c
Mateusz Miziołek – 2b
Jarosław Golis – 2c
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
Małgorzata Rutkowska – 1a – II miejsce w powiecie
Rok szkolny 2009/2010
Ogólnopolski Konkurs Dramaturgiczny „Uczmy się patrzeć”
na scenariusz spektaklu profilaktycznego o bezpieczeństwie w ruchu
drogowym:
Karolina Kruczyk – 1b – wyróżnienie