I Liceum Ogólnokształcące

Sportowe

Nasza szkoła zajmuje I miejsce

w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych w ramach

Licealiady Szkolnej w Łowiczu

ROK SZKOLNY 2019/2020

Indywidualne biegi przełajowe Chłopców
Kacper Dudek – III miejsce
Politowicz Jonatan – IV miejsce.
Awans na zawody rejonowe

Indywidualne biegi przełajowe Dziewcząt
Natalia Wacławiak – III miejsce

Licealiada Koszykówka 3×3 Dziewczęta
II miejsce w powiecie
Imiołek Natalia
Kukieła Daria
Kuza Patrycja
Perzankowska Aleksandra
Wołek Dominika

Licealiada Koszykówka 3×3 Chłopcy I miejsce w powiecie
Branicki Maksym
Dałek Jan
Dudek Kacper
Ziemecki Szymon

 

Licealiada Szkolna Liga Lekkoatletyczna Dziewczęta – II miejsce w powiecie
Aniszewska Jagoda
Baleja Natalia
Blus Aleksandra
Deka Emilia
Dłubisz Justyna
Fortuna Magdalena
Gajda Maja
Kaczor Aleksandra
Koza Izabela
Koza Natalia
Kunecka Aleksandra
Makowska Małgorzata
Perzankowska Aleksandra
Pierzchała Aleksandra
Szewczyk Aleksandra
Wacławiak Natalia

 

Licealiada Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewczęta – I miejsce w powiecie,4 w rejonie
Aniszewska Jagoda
Baleja Natalia
Deka Emilia
Gajda Maja
Makowska Małgorzata
Pierzchała Aleksandra
Rzepa Natalia
Szewczyk Aleksandra
Wojda Wiktoria

 

Licealiada Sztafetowe biegi przełajowe Chłopcy – I miejsce w powiecie II miejsce w rejonie, VII w województwie
Dudek Kacper
Golis Michał
Kutkowski Sebastian
Motyl Mateusz
Płuska Kamil
Politowicz Jonatan
Stycharski-Gać Jan
Wojciechowski Bartosz

Licealiada Pływanie Dziewczęta – I miejsce w powiecie
Deka Emilia
Kaczor Aleksandra
Kruszczyńska Laura
Pierzchała Aleksandra
Tokarska Zuzanna
Wołek Dominika
Wosiewicz Julia

 

Licealiada Piłka Ręczna Dziewczęta – I miejsce w powiecie, IV w rejonie
Budnik Zuzanna
Dłubisz Justyna
Imiołek Natalia
Kaczor Aleksandra
Kruk Karolina
Kubel Natalia
Kukieła Daria
Kukieła Weronika
Liberacka Julia
Łopata Alicja
Perzankowska Aleksandra
Rucińska Michalina
Szymczak Natalia
Wołek Dominika
Ziembińska Amelia

Licealiada Piłka Ręczna Chłopcy – II miejsce w powiecie
Borowski Mateusz
Dałek Jan
Gładki Sebastian
Grochal Rafał
Kowalski Jakub
Kurczak Mikołaj
Kutkowski Przemysław
Kutkowski Sebastian
Motyl Mateusz
Płuska Kamil
Politowicz Jonatan
Wilk Szymon
Wojciechowski Bartosz

 

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców – Chłopcy I miejsce w powiecie, II miejsce w półfinale wojewódzkim, IV miejsce w finale wojewódzkim
Guzek Mateusz
Łukasiewicz Dawid

 

Turniej w piłce siatkowej – mistrzostwo powiatu łowickiego i awans na półfinały wojewódzkie

Rok szkolny 2018/2019

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

– zawody powiatowe (Łowicz), udział wzięło 7 dziewcząt i 5 chłopców

I miejsce – 1 chłopiec

III miejsce – 1 dziewczyna

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

– zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta – 10 dz.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

LIGA LEKKOATLETYCZNA

– zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta – 17 dz.

IV miejsce chłopcy – 13 chł.

– zawody rejonowe (Kutno)

II miejsce dziewczęta – 17 dz.

– zawody wojewódzkie

II miejsce indywidualnie – 1 dz.

II miejsce indywidualnie – 1 chł.

IX miejsce drużynowo dziewczęta – 17 dz.

PIŁKA RĘCZNA

– zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce chłopcy – 13 chł.

IV miejsce dziewczęta – 15 dz.

PŁYWANIE – MISTRZOSTWA ŁOWICZA

– udział wzięło 7 uczniów

I miejsce indywidualnie – 1 dz.

III miejsce – drużynowo

 

 

PIŁKA SIATKOWA

– zawody powiatowe

I miejsce dziewczęta – 13 dz.

I miejsce chłopcy – 14 chł.

– zawody rejonowe

IIII miejsce dziewczęta – 13 dz.

I miejsce chłopcy – 14 chł.

– zawody wojewódzkie

V miejsce chłopcy  -14 chł.

 

PIŁKA KOSZYKOWA

– zawody powiatowe

I miejsce dziewczęta – 16 dz.

I miejsce chłopcy – 14 chł.

– zawody rejonowe

III miejsce chłopcy – 14 chł.

 

PIŁKA NOŻNA

– zawody powiatowe

IV miejsce dziewczęta – 13 dz.

III miejsce chłopcy – 14 chł.

 

PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA

– zawody powiatowe

II miejsce dziewczęta – 4 dz.

I miejsce chłopcy – 3 chł.

– zawody rejonowe

IV miejsce dziewczęta – 4 dz.

– zawody półfinał wojewódzki

I miejsce chłopcy – 3 chł.

– zawody wojewódzkie

V miejsce chłopcy – chł.

Rok szkolny 2017/2018

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

– zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta – 12 dz.

I miejsce chłopcy – 10 chł.

III miejsce chłopcy w półfinale wojewódzkim – 10 chł.

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

LIGA LEKKOATLETYCZNA

– zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce chłopcy – 16 chł.

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

– zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta – 8 dz.

I miejsce chłopcy – 9 chł.

 

PIŁKA RĘCZNA

– zawody powiatowe (Łowicz)

IV miejsce dziewczęta – 15 dz.

II miejsce chłopcy – 15 chł.

Bieg Papieski

Udział 3 ucz.

PIŁKA KOSZYKOWA

– zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta – 12 dz.

I miejsce chłopcy – 13 chł.

III miejsce w półfinale wojewódzkim – 13 chł.

PIŁKA SIATKOWA

– zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta – 18 dz.

I miejsce chłopcy – 15 chł.

III miejsce chłopcy w półfinale wojewódzkim – 15 chł.

PIŁKA NOŻNA

– zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta – 17 dz.

III miejsce dziewczęta w półfinale wojewódzkim – 17 dz.

V miejsce chłopcy – 16 chł.

PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA

– zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta – 2 dz.

I miejsce chłopcy – 3 chł.

I miejsce chłopcy w półfinale wojewódzkim – 3 chł.

IX miejsce chłopcy w finale wojewódzkim

 

Rok szkolny 2016/2017

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe

III miejsce chłopcy

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

LIGA LEKKOATLETYCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

 

PŁYWANIE – SZTAFETA 10x50m

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Skierniewice)

II miejsce dziewczęta

 VI miejsce chłopcy

 

TENIS STOŁOWY

zawody powiatowe (Łowicz)

V miejsce dziewczęta

IV miejsce chłopcy

 

PIŁKA RĘCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

IV miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

 

PIŁKA KOSZYKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta

III  miejsce chłopcy

 

PIŁKA SIATKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta

I  miejsce chłopcy

zawody rejonowe

II miejsce chłopcy

 

 PIŁKA NOŻNA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

 IV miejsce chłopcy

 

PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

V miejsce dziewczęta

I  miejsce chłopcy

zawody rejonowe

I miejsce chłopcy

 – zawody wojewódzkie

IX miejsce chłopcy

 

Rok szkolny 2015/2016

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Rawa Mazowiecka)

II miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie (Łódź)

IV miejsce dziewczęta

Weronika Grzegory – 3a, Agata Jagura – 3b, Sylwia Brzezińska – 3d,

Paulina Wieteska – 3b, Roksana Polit – 3b, Patrycja Wolankiewicz – 3b,

Monika Mikołajczyk – 3b, Natalia Siejka – 2b, Aleksandra Siekierska – 2d,

Laura Traczyk – 1b, Paulina Golis – 1a, Natalia Kubica – 1b

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

LIGA LEKKOATLETYCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Kutno)

II miejsce dziewczęta

zawody wojewódzkie (Łódź)

udział w finale wojewódzkim

Weronika Grzegory – 3a, Sylwia Brzezińska – 3d, Roksana Polit – 3b,

Patrycja Wolankiewicz – 3b,Ewelina Wiechno – 3b, Paulina Wieteska – 3b,

Agata Jagura – 3b, Natalia Siejka – 2b, Paula Zachacz – 2a,

Katarzyna Rześna – 2d, Aleksandra Siekierska – 2d, Laura Traczyk – 1b,

Natalia Kubica – 1b, Marianna Zygmunt – 1a, Wioleta Siekiera – 1a,

Paulina Siek – 1a, Łucja Krystecka – 3e, Natalia Szkopiak – 1c,

Katarzyna Jagoda – 2b

 

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

Udział w finale wojewódzkim:

Franciszek Kaliński – 1b, Sylwester Wójcik – 1b, Łukasz Urbaniak – 2b

 

 

PŁYWANIE – SZTAFETA 10x50m

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta

zawody rejonowe (Skierniewice)

IV miejsce dziewczęta

 

TENIS STOŁOWY

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce chłopcy

zawody rejonowe

V miejsce chłopcy

 

PIŁKA RĘCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

IV miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

 

PIŁKA KOSZYKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta

III  miejsce chłopcy

 

PIŁKA SIATKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta

I  miejsce chłopcy

zawody rejonowe

I miejsce chłopcy

 

PIŁKA NOŻNA

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta

 

PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

IV miejsce dziewczęta

I  miejsce chłopcy

zawody rejonowe

IV miejsce chłopcy

 

II Łowicka PaTosfera – akcja dotycząca programu „Profilaktyka a Ty”

I miejsce w biegu z przeszkodami

I miejsce w spływie kajakowym

III miejsce w piłce koszykowej

 

Rok szkolny 2014/2015

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Rawa Mazowiecka)

I miejsce dziewczęta

V miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie (Rawa Mazowiecka)

IV miejsce dziewczęta

Iwona Olewicz – 3c, Agata Trębska – 3c, Daria Konikowska – 3c,

Weronika Grzegory – 2a, Agata Jagura – 2b, Sylwia Brzezińska – 2d,

Paulina Wieteska – 2b, Roksana Polit – 2b, Patrycja Wolankiewicz – 2b,

Monika Mikołajczyk – 2b, Natalia Siejka – 1c.

 

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

 

LIGA LEKKOATLETYCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Kutno)

II miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie (Zduńska Wola)

VIII miejsce dziewczęta

Iwona Olewicz – 3c, Agata Trębska – 3c, Daria Konikowska – 3c,

Weronika Grzegory – 2a, Sylwia Brzezińska – 2d, Marcelina Jaros – 3d,

Wiktoria Kolec – 2b, Roksana Polit – 2b, Patrycja Wolankiewicz – 2b,

Ewelina Wiechno – 2b, Klaudia Gostyńska – 3c, Paulina Wieteska – 2b,

Natalia Siejka – 1c, Paula Zachacz – 1a, Katarzyna Rześna – 1c,

Martyna Gajda – 3e, Aleksandra Siekierska – 1c

 

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

I miejsce w powiecie Daniel Bończak – 3d

 

 

VIII Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

Puchar Prezydenta Skierniewic

I miejsce

 

 

PŁYWANIE – SZTAFETA 10x50m

zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce chłopcy

 

 

PIŁKA KOSZYKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

zawody rejonowe

III miejsce dziewczęta

 

PIŁKA NOŻNA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe

II miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

 

 

PIŁKA SIATKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe

IV miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie

V miejsce chłopcy

Dawid Pawlak – 3b, Alan Tłuczkiewicz – 2b, Patryk Kwasek – 2b,

Dominik Rześny – 1b, Bartłomiej Grzegory – 2b, Maciej Godosz – 1b, Wojciech Chondzyński – 1d, Tomasz Górski– 3e,  Piotr Bakalarski – 2a,

Piotr Kowalski – 2a, Maciej Brzozowski – 2a,

Mateusz Śmiechura – 2a, Kamil Grzegorek – 3d

 

 

PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe

IV miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie

IV miejsce chłopcy

Dawid Pawlak – 3a

Patryk Kwasek – 2b

 

 

PIŁKA RĘCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

zawody rejonowe

I miejsce dziewczęta

zawody wojewódzkie

V miejsce dziewczęta

Agata Trębska – 3c, Weronika Grzegory – 2a, Sylwia Brzezińska – 2d,

Marcelina Jaros – 3d, Wiktoria Kolec – 2b, Natalia Rolewska – 3c,

Eliza Stawicka – 3b, Martyna Gajda – 3e, Aleksandra Siekierska – 1c,

Kinga Sęk – 3d, Adrianna Pacler – 1d, Agata Jagura – 2b,

Maja Gabrysiak – 2a, Oliwia Majewska – 2a, Dominika Sut – 1c

 

Rok szkolny 2013/2014

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Rawa Mazowiecka)

I miejsce dziewczęta

IV miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie (Rawa Mazowiecka)

I miejsce dziewczęta

Iwona Olewicz – 2c, Agata Trębska – 2c, Daria Konikowska – 2c,

Anna Kaba – 3b, Karolina Czapnik – 3b, Marcelina Kłosińska – 3b,

Aleksandra Rybus – 3d, Weronika Grzegory – 1a, Sylwia Brzezińska – 1d,

Paulina Wieteska – 1b, Roksana Polit – 1b, Patrycja Wolankiewicz – 1b

 

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

 

LIGA LEKKOATLETYCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Kutno)

I miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie (Zduńska Wola)

III miejsce dziewczęta

Iwona Olewicz – 2c, Agata Trębska – 2c, Daria Konikowska – 2c,

Anna Kaba – 3b, Karolina Czapnik – 3b, Izabela Miazek – 3a,

Aleksandra Rybus – 3d, Weronika Grzegory – 1a, Sylwia Brzezińska – 1d,

Wiktoria Kolec – 1b, Roksana Polit – 1b, Patrycja Wolankiewicz – 1b

Ewelina Wiechno – 1b, Beata Kowalska – 3e, Maja Gabrysiak – 1a,

Paulina Wieteska – 1b

 

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

 

 

VII Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

Szkół Ponadgimnazjalnych

I miejsce

 

 

 

PŁYWANIE – SZTAFETA 10x50m

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Skierniewice)

III miejsce dziewczęta

 

TENIS STOŁOWY

zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

PIŁKA SIATKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Skierniewice)

II miejsce chłopcy

 

PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Łowicz)

I miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie (Łódź)

II miejsce chłopcy

Dawid Pawlak – 2d

Jakub Zagórowicz – 3b

 

Rok szkolny 2012/2013

 

XX Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski

Polskiej Unii Taekwondo

Dominik Pawłowski – 1d – I miejsce

w konkurencji układów formalnych tradycyjnych

 

 

TENIS STOŁOWY

zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Biała Rawska)

II miejsce chłopcy

–  finał wojewódzki

I miejsce

Piotr Podsędek – 3b

Mateusz Podsędek –2d

finał krajowy

V miejsce w Polsce!

 

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Rawa Mazowiecka)

III miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie (Rawa Mazowiecka)

V miejsce chłopcy

 

 

DRUŻYNOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Kutno)

II miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie (Zduńska Wola)

VI miejsce dziewczęta

VIII miejsce chłopcy

 

I miejsce w województwie = złoto wojewódzkie

 

Sztafeta 4x100m – dziewcząt

Halszka Kalińska – 3b

Izabella Miazek – 2a

Agata Trębska – 1c

Iwona Olewicz – 1c

I miejsce w województwie = złoto wojewódzkie

 

Indywidualnie:

Iwona Olewicz – 1c – bieg na 100m

Daniel Wasiak – 2d – bieg na 400 m

 

 

PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe

I miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie

VII miejsce chłopcy

 

 

PIŁKA RĘCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Rawa Mazowiecka)

V miejsce dziewczęta

 

 

PŁYWANIE – SZTAFETA 10x50m

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Skierniewice)

IV miejsce dziewczęta

V miejsce chłopcy – 12 chł

 

 

Turniej Towarzyski w piłce siatkowej

Skierniewice

I miejsce chłopcy

 

PIŁKA SIATKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

 

PIŁKA KOSZYKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta

 

PIŁKA NOŻNA

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

 

Rok szkolny 2011/2012

 

TENIS STOŁOWY

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Biała Rawska)

II miejsce chłopcy

–  finał wojewódzki

I miejsce

Piotr Podsędek – 2b

Łukasz Wójcik – 2b

Mateusz Podsędek – 1d

– finał krajowy

V miejsce w Polsce!

 

 

PIŁKA KOSZYKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Kutno)

I miejsce dziewczęta

zawody wojewódzkie (Zgierz)

V miejsce dziewczęta

 

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Rawa Mazowiecka)

III miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

 

PŁYWANIE – SZTAFETA 10x50m

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Skierniewice)

II miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie (Ozorków)

XI miejsce dziewczęta

XV miejsce chłopcy

 

DRUŻYNOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Łowicz)

V miejsce dziewczęta

 

PIŁKA RĘCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce chłopcy

 

Turniej Towarzyski w piłce siatkowej

Skierniewice

II miejsce chłopcy

 

PIŁKA SIATKOWA

– zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

 

Rok szkolny 2010/2011

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

udział w zawodach wojewódzkich:

Sylwia Kucharska – 3a

Karolina Maciejewska – 2c

Łukasz Łaziński -2c

Kamil Dudziński – 1b

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

– dziewczęta: finał etapu wojewódzkiego (Łódź)

 

PŁYWANIE – SZTAFETA 10x50m

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

– dziewczęta: finał etapu wojewódzkiego (Ozorków)

 

DRUŻYNOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

awans do finału wojewódzkiego

III miejsce chłopcy

 

 

PIŁKA SIATKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce chłopcy

II miejsce w rejonie

I miejsce w Mistrzostwach o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewic

 

PIŁKA RĘCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta

IV miejsce chłopcy

 

PIŁKA  KOSZYKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

III  miejsce chłopcy

zawody rejonowe

II miejsce dziewczęta

II  miejsce chłopcy

 

PIŁKA SIATKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

zawody rejonowe

III miejsce dziewczęta

PIŁKA NOŻNA

zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

 

Rok szkolny 2009/2010

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Rawa Mazowiecka)

III miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie (Łódź)

VI miejsce chłopcy

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

udział w zawodach wojewódzkich:

Sylwia Dudzińska – 2c

Dominik Borkowski – 2c

 

LEKKA ATLETYKA

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

 

 

PŁYWANIE – SZTAFETA 10x50m

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody wojewódzkie (Ozorków)

XII miejsce dziewczęta

XII miejsce chłopcy

 

PIŁKA KOSZYKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

zawody rejonowe (Kutno)

II miejsce  dziewczęta

 

 

PIŁKA SIATKOWA

zawody powiatowe (Łowicz)

I miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Rawa Mazowiecka)

IV miejsce  dziewczęta

III miejsce chłopcy

 

PIŁKA RĘCZNA

zawody powiatowe (Łowicz)

III miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy

zawody rejonowe (Łowicz)

I miejsce chłopcy

– zawody wojewódzkie (Łódź)

IV miejsce chłopcy

 

PIŁKA NOŻNA

zawody powiatowe (Łowicz)

II miejsce dziewczęta